Flip book element

نهال هلو کارتی

145,000 تومان

نهال هلو کارتی یک گونه درخت میوه‌ای است که جذابیت زیادی برای باغبانان دارد. این نهال دارای برگ‌های بزرگ سبز تیره و گل‌های زیبا در بهار است. میوه هلو کارتی شیرین و آبدار است و در تابستان به پختگی می‌رسد. این نهال تحمل بالایی نسبت به سرما دارد و به آب و هوای گرم نیز عادت می‌کند. نهال هلو کارتی را می‌توان در باغ‌ها و فضاهای بزرگ کاشت و لذت بردن از میوه‌های لذیذ آن را تجربه کرد.

شناسه محصول: نهال هلو کارتی دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال زردآلو رکسانا

135,000 تومان

نهال زردآلو رکسانا، یک نهال مقاوم به سرما و آفات است که به راحتی در مناطق سردسیر و همچنین آب و هوای گرم قابل رشد می‌باشد. این نهال دارای شاخص کندوکا رزیستانس که از افتراق زردآلو رایج است، است. میوه‌های زردآلو رکسانا بزرگ، شیرین و طعم دل‌پذیری دارند. این نهال به توتر بالایی میوه می‌دهد و مناسب برای کاشت در باغات خانگی و تجاری است.

شناسه محصول: نهال زردآلو رکسانا دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال زردآلو شکرپاره

135,000 تومان

نهال زردآلو شکرپاره

شناسه محصول: نهال زردآلو شکرپاره دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال انار آلاندی

135,000 تومان

نهال انار آلاندی یک نوع نهال انار است که برای کشت به دلیل مزایای زیاد آن، مورد توجه قرار می‌گیرد. این نهال درختی بزرگ با برگ‌های رنگارنگ و میوه‌های شیرین است. انار آلاندی در زمین‌های خاک لغزنده و با زهکشی مناسب، بهترین نتیجه را می‌دهد. این نهال نیاز به آبیاری دوره‌ای دارد و در آب‌وهوای معتدل تا نیمه‌گرمسیری رشد می‌کند. نهال انار آلاندی به دلیل مقاومت بالا به بیماری‌ها و آفات، پرورش آن به عنوان یک سرمایه پایدار خوب است.

شناسه محصول: نهال انار آلاندی دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال انار بدانا

135,000 تومان

نهال انار بدانا، جزو درختان مثمر و با ارزش می‌باشد. این نهال، در مناطق آب و هوای گرم و خشک قابل کشت است. انار، میوه‌ای با رنگ آبی-سرخ زیبا و طعم شیرین دارد. علاوه بر ارزش غذایی بالای انار، درخت انار نیز برگهای پهن و سبزی دارد که برای محافظت از طبیعت و محیط زیست بسیار مناسب است. کاشت و نگهداری از نهال انار نیز به دلایل اقتصادی و صحی نیز پیشنهاد می‌شود.

شناسه محصول: نهال انار بدانا دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال انار اسویت

130,000 تومان

نهال انار اسویت یک نوع نهال بارور است. این نهال در مناطق آب و هوای نیمه خشک و خشک مناسب است. انار اسویت درختی بزرگ با برگ‌های تیره و گل‌های قرمز رنگ است. میوه‌های آن دارای پوستی نرم و شفاف با داخلی شیرین و عصاره‌ای هستند. این نهال مقاومت بالا در برابر آفات و بیماری‌ها دارد و معمولاً در حدود 3-4 سال پس از کاشت شروع به تولید میوه می‌کند. نهال انار اسویت نیازمند آبیاری منظم و خاک با زهکشی مناسب است.

شناسه محصول: نهال انار اسویت دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال انار دلوکا

135,000 تومان

نهال انار دلوکا یکی از ارقام محبوب انار می‌باشد. این نهال در باغ‌ها و باغچه‌ها کشت می‌شود. میوه انار دلوکا دارای پوستی قرمز و داخلی قرمز تیره است. مزه‌ی آن تلخ و شیرین است و دارای بذرهای کوچک است. این انار غنی از ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌هاست و به خاطر خواص ضدسرطانی و پارازیت‌کشی معروف است.

شناسه محصول: نهال انار دلوکا دسته:
اطلاعات بیشتر

نهال انار هوم

140,000 تومان

نهال انار هوم یک گیاه مقاوم به خشکی است که در مناطق گرمسیری رشد می کند. این نهال دارای ساقه های قوی و برگ های سبز تیره است. میوه ای که انار هوم تولید می کند، دارای پوستی ضخیم و مقاوم با رنگ قرمز یا زرد است. مزایای این نهال شامل مقاومت در برابر آفات و بیماری ها، بازدهی بالا و طول عمر طولانی میشود.

شناسه محصول: نهال انار هوم دسته:
اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.