نهال بلوبری

بلوبری

بلوبری یکی از میوه هایی است که مواد مغذی زیادی دارد. این میوه خوشمزه حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است. ORAC رتبه بلوبری 9621 را به خود اختصاص داده است که آن را به یکی از غذاهای غنی از آنتی اکسیدان تبدیل می کند.

خواص

خوب ، اکنون که اطلاعاتی در مورد ارزش غذایی زغال اخته دارید ، بهتر است در مورد فواید این میوه برای سلامتی بدانید.

با روند پیری مبارزه می کند:

آنتی اکسیدان های موجود در این میوه به بدن شما کمک می کند روند پیری را به تأخیر بیندازد. این موارد به بدن شما کمک می کند تا آسیب های ناشی از سموم و رادیکال های آزاد را برگردانده و به شما در مبارزه با عوامل بیماری زا خطرناک کمک کند.

بلوبری نه تنها سرشار از آنتی اکسیدان است بلکه سرشار از پروآنتوسیانیدین است که دارای خواص ضد پیری است. بسیاری از مطالعات این توانایی پروانتوسیانیدین ها را با بازگشت التهاب در بدن مرتبط دانسته اند. همانطور که می دانید ، التهاب یکی از دلایل اصلی بیشتر بیماری ها است و می تواند آسیب جدی به بدن وارد کند. التهاب باعث بیماری های قلبی ، دیابت ، سرطان و موارد دیگر می شود.

توانایی مغز را افزایش می دهد:

از آنجا که بلوبری سرشار از فنل ، به ویژه اسید گالیک است ، برای محافظت از اعصاب شناخته شده است. طبق تحقیق انجام شده توسط محققان ایرانی ، این توانایی به این معنی است که چنین ماده ای می تواند از مغز شما در برابر تحلیل رفتن ، سمیت بافت عصبی و استرس اکسیداتیو محافظت کند.

به کاهش وزن کمک می کند:

از آنجا که بلوبری کالری کمی ، شاخص گلیسمی کم و فیبر زیادی دارد ، می تواند به کاهش وزن افراد کمک کند. میوکلینیک می گوید:

غذاهایی که شاخص گلیسمی پایینی دارند معمولاً به آرامی جذب می شوند. این مواد مدت زمان بیشتری در سیستم گوارش باقی می مانند. به همین دلیل است که به چنین غذاهایی کربوهیدرات آهسته می گویند. این مواد می توانند اشتهای افراد را کنترل کرده و علائم گرسنگی را به تأخیر بیندازند. در چنین مواردی ، استفاده از موادی مانند زغال اخته به مدیریت وزن کمک می کند. قند خون اصلاح شده می تواند خطر ایجاد مقاومت به انسولین را کاهش دهد.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   بلوبری  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   بلوبری  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   بلوبری پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید بلوبری

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها