نهال انگور شصتی

انگور شست عروس یکی از محبوب ترین انگورها در بین ایرانیان است. این انگور طعم بسیار خوبی دارد و به همین دلیل همیشه مورد توجه باغبانان است. برای شصت عروس انگور ؛ شرایط آب و هوایی منطقه خود را بررسی کنید. توجه داشته باشید که این نهال ها برای کاشت به یک محیط ملایم نیاز دارند. البته شما می توانید شصت نهال انگور عروس درست کنید. برای مناطقی که انگور می تواند رشد کند انجام دهید.

شرایط کاشت انگور شصت عروس ایرانی:

عروس برای موفقیت در کاشت به یک گرده افشانی منظم و دقیق نیاز دارد. هنگام کاشت شصت عروس ، باید گرده افشانی در باغ را در نظر بگیرید. این انگورها باید در موقعیت مناسب در باغ کاشته شوند. به همین دلیل جریان باد را برای این انگورها در نظر بگیرید. این جریان باد یکی از موضوعات مهم در گرده افشانی شصت نهال انگور عروس است.

خاک

برای شصت نهال انگور عروس ، اسیدیته خاک را بررسی کنید. این pH باید بین 5 تا 6 باشد. انگور خاکهای خنثی را برای رشد بهتر ترجیح می دهد. گاهی اوقات من توانایی کاشت این نهال ها را در خاک های کمی اسیدی نیز دارم. در چنین مواردی ، خاک بسیار اسیدی خواهد شد.

کود و هرس

برای نهال انگور ، شصت عروس را در نظر بگیرید. این لقاح باید به عنوان یک برنامه مداوم برای تغذیه خاک انگور در نظر گرفته شود.

هنگام هرس نهال انگور ، به هرس نیز توجه کنید. این هرس در طول خواب گیاه در نظر گرفته می شود. دوره خواب ، دوره قبل از جوانه زدن درخت است.

اگر درخت را هنگام بیدار شدن هرس کنید ، نهال انگور یخ می زند. زیرا درخت دیگر آماده هرس نیست و شرایط هرس را ندارد. بنابراین همیشه به خاطر داشته باشید که این هرس باید در اواخر زمستان یا اوایل بهار باشد. از آنجایی که انگور دیر از سایر خوابها از خواب زمستانی بیدار می شود ، می توان هرس آن را به بهار موکول کرد. بنابراین ، آوریل نیز دارای شرایط هرس است.

انگور

انگور به “ملکه میوه ها” معروف است و بر اساس قرمز ، سبز و سیاه و آبی به سه نوع طبقه بندی می شود. این میوه خوشمزه نه تنها طعم خوبی دارد بلکه بسیار مفید است و حاوی ویتامین C است. انگور قندهای ساده ای هستند که انرژی فوری و آنتی اکسیدان های ضد التهابی را تأمین می کنند.

مواد تشکیل دهنده پوست انگور

حاوی تانن ، تارتارات پتاسیم ، اسیدهای آزاد و مواد معدنی است.

طبع انگور

مزاج انگور گرم و گرم و پوست آن پف کرده است. بنابراین افرادی که با مصرف انگور دچار نفخ شکم می شوند باید از انگورهایی که پوست نازکی دارند استفاده کنند. خوردن انگور با هسته می تواند باعث یبوست شود. انگورهایی با پوست نازک و فاقد هسته ، ملین خوبی هستند.

کاشت

برای کاشت گیاه مو ابتدا قلمه ها را در بهار ، قبل از جوانه زنی ، جایی به عنوان مخزن می کارند و در بهار بعدی که ریشه دواند ، آنها را با دقت از مخزن خارج می کنند و به صورت ردیفی در چاله های آماده شده می کارند. پس از کاشت ، آن را آبیاری می کنند. گیاه جدید باید هر 5 روز یا هر هفته با گرم شدن هوا آبیاری شود. این گیاه پس از چهار سال به بار می نشیند و ده سال دیگر تکمیل می شود.

انگور به دو نوع دانه ای و بدون دانه تقسیم می شود. هر یک از این دو گونه در رنگ های قرمز ، سیاه ، زرد و تقریباً سبز یافت می شود که بیش از 600 گونه دارد. دم کرده برگ جوان انگور برای دفع ادرار ، نقرس ، زردی و استفراغ مفید است. قند انگور مستقیماً و به راحتی وارد جریان خون می شود و در عضلات و کبد ذخیره می شود. در حالی که قندهای دیگر باید به قند خون تبدیل شده و سپس وارد جریان خون شوند.

تمام خواص انگور در کشمش است. کشمش حتی از انگور مغذی تر است. خوردن انگور معده را کاملا خالی می کند ، ادرار را افزایش می دهد و دفع معده را از بین می برد. انگور از بیماری هایی مانند ترشی ، سوi هاضمه ، بیماری های پوستی ، خونریزی معده ، سنگ کلیه و مثانه جلوگیری می کند. آب انگور بسیار قوی است و برای کسانی که در اثر یک بیماری طولانی مدت یا جراحی ضعیف شده اند بسیار مفید است.

خوردن انگور مواد زائد موجود در خون را که باعث رسوبات مضر در بدن می شوند از بین می برد و خون را تصفیه می کند. انگور یکی از مغذی ترین میوه ها و بهترین ترمیم اعضای بدن است و از نظر تولید انرژی در بدن بسیار قابل توجه است. وی به جای استفاده از داروهای شیمیایی برای رفع کم خونی و ضعف عمومی بدن ، از انگور یا آب انگور و در فصلی که انگور نبود ، از آب انگور استفاده می کرد.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال انگور شصتی با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   انگور شصتی در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت تا برداشت  نهال انگور شصتی  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال انگور شصتی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها