نهال به کدویی

این میوه اولین بار در جنوب اروپا و آسیای کوچک دیده شده است. در مقایسه با سیب و گلابی مقاومت کمتری در برابر سرما دارد و سرما بیش از 100 تا 400 ساعت می تواند به جوانه های این میوه آسیب برساند. آنها بعد از چهار تا پنج سال به بار می نشینند و این باروری حدود چهل یا پنجاه سال ادامه خواهد داشت. خود بارور است.

آب و هوای مناسب برای:

از نظر دما می توان درختی را سازگار با هوای گرمسیری (سیری نیمه سرد) دانست که همانطور که گفته شد برای 100 تا 400 ساعت به دمای زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارد. تابستان های گرم و خشک مناسب است.

خاک مناسب برای درخت:

خاک های آهکی برای درخت خیلی مناسب نیستند ، درخت در اکثر خاک ها رشد خوبی دارد ، اگرچه خاک های رسی و شنی برای این درخت مناسب ترند و در خاک های اسیدی بهتر از خاک های قلیایی هستند. مقاومت در برابر شوری آب و خاک زیاد است .

نور مناسب برای:

برای باردهی و رشد مناسب به نور آفتاب کامل نیاز دارد و اگر در سایه قرار گیرد و تحت تأثیر باد شدید قرار گیرد ، عملکرد آن کاهش می یابد.

آبیاری مناسب به:

ریشه درخت عمیق نیست و به همین دلیل نمی تواند خشکسالی طولانی مدت را تحمل کند. این درخت هفته ای دو بار در فصل رشد به آبیاری نیاز دارد. اگر مدت طولانی بدون آب بماند ، میوه های آن جمع می شوند.

هرس درخت به:

درختان جوان تا سه یا پنج سال به هرس نیاز دارند. چگونه بهتر است قلمه ها (در طول عمر درخت) در طول هرس حذف شود. در حقیقت ، برداشتن ساقه ها و شاخه ها شکسته ، آسیب دیده یا آزار دهنده است.

میوه به :

این گیاه به دلیل مواد مغذی فوایدی برای سلامتی دارد که هرکدام از آنها برای سلامتی بدن یک نیاز مهم هستند که شامل موارد زیر است:

ویتامین B1 ، ویتامین B2 ، ویتامین B3 ، ویتامین B6 ، ویتامین C ، آهن ، پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، مس و منگنز.

میوه ای غیرمعمول شبیه سیب و گلابی است . نام علمی آن Cydonia oblonga است و تنها عضو خانواده Cydonia است. درخت نسبتاً کوچک است ، در حالی که میوه با ارزش آن معمولاً زرد طلایی و در برخی موارد گلابی شکل است. ارزش این میوه به عنوان غذا به دوران باستان برمی گردد .  ماهیت میوه گرمتر است. این میوه بومی ازبکستان ، ارمنستان ، ترکیه ، مجارستان و مقدونیه است.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   به  کدویی با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   به  کدویی در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   به  کدویی پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال به کدویی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها