نهال تمشک

تمشک گیاهی دوستدار سرما است و در نهایت تا 40 درجه بالای صفر را تحمل می کند و دمای بالاتر باعث سوختگی میوه می شود در شمال ، شمال غربی ، جنوب غربی و حتی شمال خوزستان می توان کاشت ، به ویژه در مناطقی که تابستان های زیر 40 درجه دارند.

درخت تمشک ریشه ای چند ساله و شاخه های صعودی دارد. درختان تمشک انواع مختلفی دارند. آنها بومی اروپا هستند. برخی از ارقام همیشه سبز و برخی برگ ریز هستند. تمشک اغلب در تابستان برداشت می شود و گیاهانی که در پاییز تولید می شوند بهترین عملکرد را دارند. عرض این گیاه تا 50 سانتی متر می رسد. برگهای آن گروهی و متناسب است. گل تمشک سفید تا صورتی و معطر و میوه های آن مخروط قرمز است .

شرایط مناسب محیطی

تمشک های تیغ دار را در هوای خشک مرطوب نگه دارید و به طور منظم آبیاری کنید. نهال تمشک بدون تیغ ​​تحمل سرما و گرمای شدید را ندارد. نور کامل به رشد خوب گیاه کمک می کند. دمای مناسب رشد برای نهال تمشک بدون تیغ ​​از منفی 3 تا 16 درجه است.

خاک زهکشی ، اسیدی و لومی برای این گیاه مناسب است. از خاک های شنی ، شنی و آهکی که رطوبت کافی دارند نیز می توان استفاده کرد. برای هرس گیاه در زمستان ، چند شاخه جوان بگذارید و بقیه را جدا کنید.

آفات و بیماری ها

شته ، سوسک تمشک ، عنکبوت قرمز و کنه ممکن است به گیاهان حمله کنند. با اسپری ارگانیک موجود در سایت می توانید به راحتی با آنها کنار بیایید. بیماری های قارچی همچنین می توانند گیاه را تحت تأثیر قرار دهند ، که می توانید با قارچ کش های طبیعی و آلی مبارزه کنید.

تمشک

تمشک به چندین گونه گیاهی از خانواده گل رز تعلق دارد ، این گیاه میوه ای چند ساله است و ساقه های چوبی دارد. تمشک به دلیل رنگ غنی و طعم آبدار (و فواید عالی آن) یکی از میوه های پرمصرف در کره زمین است. دو نوع رایج تمشک قرمز و سیاه است. برخی معتقدند تمشک قرمز توسط مردم ماقبل تاریخ به آمریکای شمالی آورده شده است ، در حالی که تمشک سیاه بومی غرب است اما در مجموع بیش از 200 گونه تمشک وجود دارد.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   تمشک با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال تمشک در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   تمشک پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال تمشک

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها