نهال زرشک قرمز

یکی از مهمترین نیازها و خصوصیاتی که نهال زرشک قرمز برای کاشت دارد خاک مناسب است. باید بدانید که بهترین خاک برای رشد این گیاه خاک آهکی است که بافت آن لوم شنی است. این نهال ها را می توانید در مناطق کوهستانی یا کوهپایه ای بکارید.

هرس

بهتر است زرشک را در ماه نوامبر تا فوریه هرس کنید. توجه داشته باشید که شاخه های خشک درخت زرشک پف کرده باید به خوبی بریده شوند تا نهال ها سال آینده رشد خوبی داشته باشند. هرس نهال و تغذیه اصول یکی از بهترین راه های مبارزه با پیری زرشک است. شما باید هر دو سال یکبار این نهال ها را هرس کنید تا میوه بیشتری بدهید.

زرشک درختچه ای خاردار به طول 1 تا 5 متر است ، چوب آن قرمز ، قهوه ای یا زرد است. برگهای آن بیضی شکل با دندانهای اره ای و میوه آن قرمز ، بیضی رنگ و مزه ترش است.

نهال زرشک مقاومت خوبی در برابر کم آبی دارد و یکی از ارقام همیشه سبز است و میوه های بسیار خوشمزه ای تولید می کند. این رقم نسبت به انواع دیگر بزرگتر و گردتر است و به دلیل بافت آن به زرشک پف دار معروف است. این رقم مناسبترین گزینه برای خشک کردن است .

نهالستان آقای نهال

آبیاری

زرشک پف کرده؛ این یکی از گونه هایی است که نیاز به آبیاری منظم و اصولی دارد که باید تهیه شود ، در غیر این صورت مقدار محصول کاهش می یابد و نهال رشد خوبی نمی کند. ریشه ها باید همیشه مرطوب باشند تا میوه رشد کند ، معمولاً یک یا دو بار در هفته برای آبیاری نهال زرشک پف کرده. مناسب است ، تعداد آبیاری ، منظم بودن و اصولی بودن آن باعث می شود که نهال ها رشد کرده و دانه های آن رشد کرده و قویتر شوند و بر کمیت ، کیفیت و کمیت محصول تأثیر می گذارد.

زرشک

زرشک درختی همیشه سبز و پهن برگ با میوه های بیضی قرمز است. زرشک بیش از 200 سال است که برای اهداف دارویی شناخته شده است. این یک گیاه سم زدایی است که دارای خواص دارویی و آرام بخشی بسیار خوبی است و به مبارزه با چندین بیماری کمک می کند.

زرشک باعث تقویت کبد و معده و تصفیه خون می شود.

شربت و مربای زرشک نارسایی کبد ، کلیه و سو ind هاضمه را برطرف می کند.

جوشانده برگ زرشک و ریشه در درمان قولنج کبدی ، عامل کمبود آب بدن ، سوi هاضمه ، ناراحتی معده ، اسهال خونی ، نقرس ، روماتیسم ، بیماری های تب دار ، خونریزی که بین دوره قاعدگی اتفاق می افتد ، مفید است ، با جویدن برگ زرشک لثه ها و دندان ها قوی هستند و از خونریزی جلوگیری می کنند. زرشک همچنین التهاب و التهاب حاد را از بین می برد. در معالجه ضعف قلب و سیستم تنفسی و درد قلبی ناشی از التهاب کبد ، پوست ، واریس و بواسیر مفید است. به طور کلی مشخص شده است که زرشک در درمان آنژین ، آسم ، مسمومیت با شن و ماسه کلیه و تریاک ، بیماری های کبدی و همچنین درمان اسهال خونی و رفع اختلالات خونی و نارسایی قلبی مفید و موثر است.

خرید :

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   زرشک قرمز با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   زرشک قرمز در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   زرشک قرمز پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال زرشک

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها