نهال سنجد

این درخت در خاک های مرطوب و آب و هوای سرد رشد می کند. پوست درخت نرم و لطیف است و حاوی شیره ای با مقادیر زیادی اسید سالیسیلیک است. به این ترکیب سالیسیوزید یا سالیسین نیز گفته می شود که میزان آن در گونه های مختلف درخت بید متفاوت است. شاخه های این درخت باریک است. ریشه های بزرگی دارد که معمولاً ساقه هستند و در بعضی از سرزمین ها ، ریشه ها از خاک درخت رشد می کنند.

درخت سنجد دارای 3 قسمت در خارج (پوست قهوه ای) ، میانبر (آردی شکل) و داخل (هسته چوبی و سخت) است ، قسمت کوتاه و داخلی دارای ارزش غذایی زیادی است. در بخش میانبر ، 2 نوع گلوکز و فروکتوز ، 7 نوع چربی اشباع و اشباع نشده وجود دارد.

مقاومت

نارون در زمستان مقاوم است ، اما گرمای شدید تابستان را نمی توان دوست داشت. برگ های نارون مانند برگ های بید و زیتون ، کشیده ، مودار ، براق و متناوب در دسترس هستند. پشت برگهای نقره ای راهنمای سایه است و دارای دمبرگ کوتاه است. میوه سنجد خوراکی باید ترش ، شیرین و کمی قابض به شکل بیضی ، گوشتی ، مایل به قرمز مایل به نارنجی باشد.

سنجد در زمستان مقاوم است ، اما گرمای شدید تابستان را نمی توان دوست داشت. برگ های نارون مانند برگ های بید و زیتون ، کشیده ، مودار ، براق و متناوب امکان پذیر است. پشت برگ های نقره ای راهنمای سایه است و دارای دمبرگ های کوتاه است. میوه سنجد خوراکی باید ترش ، شیرین و کمی قابض به صورت بیضی ، گوشتی ، نارنجی مایل به قرمز باشد.

خواص سنجد

میوه سنجد ماهیتی سرد و خشک دارد. خواص نارون در تمام قسمت های این گیاه پخش می شود به طوری که چوب ، ریشه ، میوه ها و پوست آن دارای خواص دارویی و صنعتی مختلف است. به کاهش وزن کمک می کند

سنجد سرشار از فیبر است ، بنابراین مصرف آن باعث احساس سیری در فرد می شود و بنابراین یک میوه برای کسانی که رژیم لاغری دارند و بدنبال کاهش وزن هستند مفید است.

درمان پوکی استخوان

یکی از مهمترین مزایای درمانی نارون افزایش سلامت و قدرت استخوان ، پیشگیری و درمان آرتروز ، پوکی استخوان و پوکی استخوان است. سنجد سرشار از کلسیم است و برای افراد مبتلا به پوکی استخوان بسیار مفید است.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   سنجد با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   سنجد در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   سنجد پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال سنجد

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها