نهال هلو آلبرتا دیررس

نهال هلو آلبرتا با نام علمی Prunus persica نامیده می شود و گیاهانی برگریز است و ارتفاع آن به 5-10 متر می رسد و میوه آن که شافت نامیده می شود دارای میوه های آبدار و خوش طعمی است که نسبتاً زیاد است. غنچه های گل هلو معمولاً در دهه دوم مارس ظاهر می شوند (بسته به آب و هوا ، منطقه و نوع آن) و باز شدن آنها تا سه هفته طول می کشد. این درخت کوچک با سایبان گسترده به طول 5/2 متر. درختان هلو معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط 15-20 سال دوام می آورند.

درخت هلو نسبت به سیب و گلابی در برابر سرما زمستان مقاومت کمتری دارد و تقریباً مشابه ‹to› است. برای نهال هلو آلبرتا ، سرمای کشنده معمولاً در حدود منفی 21 درجه سانتیگراد است ، اما اگر هوا سریع خنک شود ، در منفی 9 تا منفی 13 درجه سانتیگراد ، جوانه ها و حتی شاخه های جوان خشک می شوند. هلو برای خارج شدن از استراحت زمستانی به 400 تا 900 ساعت زمان نیاز دارد. در مقایسه با سیب در برابر گرمای تابستان مقاومت بیشتری دارد و در تابستانهای گرم میوه های آن مانند گلابی کیفیت بهتری دارند. نسبت به عدم هوادهی خاک بسیار حساس است و در اثر جاری شدن سیل به شدت آسیب می بیند. این درخت برای رشد بهتر به خاکهایی نسبتاً سبک با عمق 1 تا 1.5 متر و زهکشی کامل نیاز دارد.

این نهال هلو آلبرتا تا حدودی شکل بزرگی دارد و اگر آن را بکارید در بیست روز به 30 لیتر آب نیاز دارد. این درخت هلو آلبرتا ممکن است از بیماری به نام لب شتر رنج ببرد ، بنابراین باید سم زدایی را بعد از شکوفه زدن شروع کنید.

درخت هلو

درخت هلو درختی زیبا اما کوتاه مدت است و عمر آن 5 یا 6 سال است و می توان آن را با درخت هلو بادام یا آلو یا زردآلو پیوند زد. برگهای آن بلند و دندانه دار با گلهای بزرگ صورتی است و مانند برخی گیاهان قبل از بیرون آمدن برگها شکوفا می شود و منظره ای زیبا و جالب دارد.

میوه هلو بزرگ و آبکی و شیرین با هسته ای سخت و درشت است. درخت هلو نوعی ادویه ترشح می کند که حاوی لاکتوز و پوست درخت حاوی تانن است. در تمام قسمت های درخت هلو ، یک گلوکز سمی به نام (آمیگدالین در مغز مغز بادام تلخ و در دانه ها و جوانه ها یا اندام های برخی گیاهان یافت می شود. هلو حاوی قند و اسیدهای آزاد مانند اسید سیتریک ، اسید وینیک است. ، اسید مالیک ، ازت ، هیدروکربن ها و چربی ها و برم ، کاروتن و ویتامین های B و C. برگ هلو حاوی قندهای ساکارز و سیستروز و لوروسرازین است.

مغز هلو

دارای دیاستازهایی به نام های امولسین و کنگلوتین است و روغنی مشابه روغن بادام تلخ است. علاوه بر میوه این درخت ، از برگها ، گلها و مغزهای آن می توان برای اهداف درمانی استفاده کرد.

جوشانده برگ های آن برای درمان صرع مفید است. گل های درخت را در آب دم کرده و آب خالص آن را برای مزاج بنوشید. درد اعصاب را تسکین می دهد. گلهای خشک و برگهای خشک هلو را در دو لیتر آب در یک قاشق غذاخوری بجوشانید و پس از صاف کردن آب خالص ، آن را در سه لیوان بین وعده های غذایی بخورید. تب دار است.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   هلو آلبرتا دیررس  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال هلو آلبرتا دیررس  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   هلو آلبرتا دیررس  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال هلو آلبرتا دیر رس

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها