نهال پرتقال خونی مورو

اصل این رقم ایتالیا است و در سالهای 1309 و 1351 وارد ایران شد. این رقم دارای یک تاج پهن و گرد است. رقمی بسیار پربار است که اغلب میوه های خود را به صورت خوشه های سه یا بزرگتر تشکیل می دهد. رنگدانه های آنتوسیانین در اوایل گوشت میوه تشکیل می شوند ، اما مقدار آنها در پوست ناچیز یا صفر است و فقط در شرایط مطلوب محیطی رشد متوسطی خواهد داشت.

اصل این رقم ایتالیا است و در سالهای 1309 و 1351 وارد ایران شد. این رقم دارای یک تاج پهن و گرد است. رقمی بسیار پربار است که اغلب میوه های خود را به صورت خوشه های سه یا بزرگتر تشکیل می دهد. رنگدانه های آنتوسیانین در اوایل گوشت میوه تشکیل می شوند ، اما مقدار آنها در پوست ناچیز یا صفر است و فقط در شرایط مطلوب محیطی رشد متوسطی خواهد داشت. بر این اساس ، پوست میوه این رقم در مناطق ساحلی رنگی نیست ، اما معمولاً رنگ گوشت آن می تواند بیش از سایر ارقام خون باشد. میوه آن متوسط ​​تا بزرگ ، نیم کره ای گرد و قسمت پایه آن تا حدی شیاردار است.

ترکیبات شیمیایی:

پرتقال سرشار از ویتامین C ، کلسیم ، فسفر ، آهن ، سدیم ، پتاسیم ، ویتامین A ، ویتامین B1 ، ویتامین B2 ، ویتامین B3 است.

پرتقال

پرتقال میوه ای از خانواده مرکبات است. دارای درختی همیشه سبز و دارای برگهای فراوان است. ارتفاع درخت نارنج معمولاً به 10 متر می رسد. اما این ارتفاع به نوع درخت نارنج نیز بستگی دارد. نارنجی از جنوب شرقی آسیا (هند و چین) به ایران می آید و پیوندی بین ماندارین و دارابی است. نوع اصلی آن تلخ و سپس نژاد اصلاح شد.

برای اولین بار ، بازرگانان از پرتغال این میوه را وارد کردند. به همین دلیل ، در بسیاری از زبانهای جهان ، از جمله یونانی ، ترکی ، ایرانی ، عربی ، بلغاری ، گرجی و زبان جنوب ایتالیا ، کلمه میوه نارنج هنوز به طور اسمی با پرتغال شباهت دارد.

پرتقال یکی از محبوب ترین میوه ها در جهان است. پرتقال در درجه اول از کربوهیدرات و آب تشکیل شده است. آنها همچنین منبع خوبی از فیبر هستند ، که ممکن است از سلامت دستگاه گوارش پشتیبانی کند.

کاشت

برای کاشت درخت نارنج ، ابتدا باید خاک باغ یا زمینی که می خواهید نهال را در آن بکارید حدود دو ماه قبل از کاشت نهال آماده کنید. آماده سازی به این ترتیب انجام می شود که خاک حاصلخیز باشد و زمین کاشت کاملاً زهکشی شود

یک پرتقال حاوی حدود 80٪ ویتامین C مورد نیاز بدن است. این ماده غذایی مهم علاوه بر پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن ، به تولید کلاژن کمک می کند ، التهاب را کاهش می دهد و توانایی بدن در استفاده از چربی را به عنوان منبع سوخت ، چه در هنگام ورزش و چه در هنگام استراحت تقویت می کند.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   پرتقال خونی مورو  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال پرتقال خونی مورو  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   پرتقال خونی مورو  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال پرتقال خونی مورو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها