نهال کیوی

این درخت بومی شمال چین است. کیوی در حال کوهنوردی است و می تواند تا 7 متر رشد کند. این گیاه 20 نوع مختلف دارد. گرده افشانی این درخت دو لپه ای توسط باد و حشرات انجام می شود. برای تولید بذر ، گیاه و نر باید با هم کاشته شوند. گلهای نر زودتر از ماده ها شکوفا می شوند. این گلها ابتدا سفید و سپس طلایی می شوند. این میوه شبیه اندازه تخم مرغ است. پوست آن مودار است.

نگهداری

آب و هوای معتدل برای رشد گیاه مفید است. سرمای شدید جوانه ها را سیاه می کند و می سوزاند.

کیوی به یک دوره رشد بدون سرما احتیاج دارد ، در این مدت می تواند درجه حرارت منفی 1 تا 24 درجه را تحمل کند. رطوبت مناسب آن حدود 70 درجه است.

خاک مناسب با زهکشی خوب ، ماسه سبک و لوم متوسط. این خاک همچنین باید از نظر مواد آلی غنی باشد.

هرس در تابستان باعث تحریک گلدهی می شود. محافظت از شاخه های فنر بسیار مهم است.

کیوی

کیوی این میوه کرکی دارای مواد مغذی بالا و کالری بسیار کمی است ، بنابراین در گروه میوه های بسیار مفید قرار می گیرد. این میوه به دلیل خاصیت کاهش دهنده آن در سطح گلیسیرید بالا ، غلظت خون را کاهش می دهد و از تنگی عروق و بروز انواع سکته های مغزی جلوگیری می کند. کیوی خاصیت آنتی اکسیدانی زیادی دارد و احتمال ایجاد برخی سرطان ها را دارد.

خواص کیوی برای معده:

متأسفانه ، آنزیم های کیوی موجود در معده توسط اسید معده از بین می روند. اما اسید معده بعد از خوردن مقدار زیادی گوشت و غذاهای لبنی تا حدودی خنثی می شود و آنزیم های کیوی می توانند برای مدت کوتاهی کار کنند و این زمان کافی است تا مواد پروتئینی توسط این آنزیم ها به قطعات کوچکتر تجزیه شوند ، که این روند هضم غذاهای سنگین باعث سهولت در معده و روده می شود

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   کیوی با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال   کیوی در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   کیوی پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال کیوی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها