گلابی بیروتی

گلابی بیروت از میوه متوسط ​​و رنگ زرد شفاف با دانه های قرمز کوچک روی پوست

زمان ورود: اوایل ماه اوت

تحمل به خشکی: نیمه متحمل

ماندگاری: 5 ماه

تحمل به سرما: c25 تا c35

زندگی اقتصادی: 25 سال

نهال گلابی بیروت درختان گلدار است ، شکل آن کشیده و بذر است. تنه و شاخه های آن پوستی ضخیم و برگهای نازک دارد. گلابی انواع مختلفی دارد. نگهداری و مراقبت از یک درخت گلابی کار پیچیده و دشواری نیست و این ممکن است یکی از دلایل کاشتن بسیاری از باغداران باشد. این بدان معنی است که می توان درخت گلابی را با کمترین دقت پرورش داد. شکوفه درخت گلابی همزمان با برگ های آن باز و رشد می کند.

کاشت

درخت گلابی بیروت به اندازه نهال سیب به سرما حساس است ، بنابراین مناطق سرد برای کشت مناسب نیستند

مناسب برای کاشت گلابی بیروت با خاک ماسه ای سبک. خاک سنگین و غیر زهکشی اجازه رشد این نوع نهال را نمی دهد.

فاصله مناسب بین دو درخت گلابی بیروت باید در زمان کاشت در نظر گرفته شود. معمولاً 4 متر برای درخت گلابی بیروت مناسب در نظر گرفته می شود و عمق مناسب چاله ها نیز مهم است. برای عملکرد بهتر و بستر مناسب برای کاشت ، می توانید مقداری از کود تجزیه شده را با خاک درون گودال آغشته کنید.

گلابی

گلابی یک میوه دانه دار است. شاخه های برخی ارقام گلابی خاردار است ، دارای برگهای اره اره ای و حاشیه های نوک تیز یا صاف است. گلهای گلابی همزمان با برگها ظاهر می شوند و روی گل آذین گل کوکب قرار می گیرند. در گل آذین 7-8 گل وجود دارد. بیشتر گلها در نوک خارهای دو ساله به دست می آیند. شاخه های درخت گلابی شبیه سیب است و شامل خار ، بره ، براندی و نعناع است. درخت گلابی نسبت به سیب نسبت به سرما حساسیت بیشتری دارد و می تواند تا -30 درجه سانتیگراد مقاومت کند. علاوه بر این ، انواع مختلف گلابی گرمای تابستان را تحمل می کنند و تابستان های خشک برای کنترل بیماری آتش سوزی که گلابی به آن بسیار حساس است ، مناسب است.

درختان گلابی مانند خاکهای شنی لومی و خاکهای سنگین و مرطوب برای این گیاه مناسب نیستند. دوره استراحت جوانه های گلابی حدود 1500-600 ساعت زیر 7 درجه سانتیگراد است. در خاکهای زهکشی شده از پایه برای ساخت باغهای گلابی و در خاکهای سنگی از پایه های زالزالک مناسب است. برخی از ارقام گلابی ، مانند بارتلت یا ویلیامز ، ناسازگاری موضعی با پایه ها را نشان می دهند و برای حل این مشکل از پایه های Old Home استفاده می شود. در خاک های خشک و آهکی از پایه های گلابی وحشی مناسب است و در خاک های زهکشی شده از پایه های بذر گلابی استفاده می شود و فاصله کاشت 7-8 متر است. فاصله کاشت در پایه های کوتوله 3-4 متر است.

خرید

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان آقای نهال با تولید  نهال   گلابی بیروتی با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال گلابی بیروتی در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال   گلابی بیروتی پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال گلابی بیروتی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

واتساپ

واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها